Kuća Dida Tunje - eko etno turizam - nalazi se u Oprisavcima na kućnom broju 16 u autohtonom seoskom izdanju Brodsko-posavske županije. Objekt čini stara kuća koja je preuređena uz zadržani izvorni slavonski ugođaj. Njeni vanjski gabariti ostali su nepromijenjeni, a njeno unutarnje uređenje vratilo je dušu i otkucaje slavonskog srca……
Kuća dida Tunje je kuća za odmor s prenoćištem u kategorizaciji četiri zvjezdice s devet soba, kupaonicama, novouređenim toaletima, restoranom, konobom i drugim objektima.
Kuća koja čini centralni dio ovog slavonskog imanja sastoji se od tri slavonske sobe s kompletno opremljenim i uređenim interijerom; namještajem davnih vremena kojemu je vraćen prvotni sjaj. Svaka od soba ima svoj specifičan naziv, a čine ju imena ili nadimci ljudi koji su ostavili trajnu uspomenu slavonskog načina življena i vremena dide Tunje; Tunjina, Baboselkina, Marijina, Đurina.
Tu su predvorje i prostor za objedovanje prikladan za posebna druženja u mirnom okruženju slavonskog doma; konoba otvorenog oblika s pomno uređenim detaljima koji su izvorni i prikupljeni upravo iz vremena života dida Tunje; suvenirnica s bogatim slavonskim proizvodima; slavonski štagalj preuređen u tri sobe, tri toaleta s daškom modernog vremena i prekrasna zatvorena terasa sa roštiljima, prostor za peke i „šarane na rašljama".
U dvorištu se nalazi veliki zabavni park „Pajo patak“ namjenjen najmanjima i njihovoj bezbrižnoj igri te veliki ribnjak koji predstavlja dom različitim vrstama životinja.
Moguć je i lov šarana po želji posjetitelja te priprema fiša i tradicionalnog specijaliteta ovog kraja - šarana na rašljama.
Tu su i svinje, ovce, kokoši, i sve ono što tradicionalno slavonsko domaćinstvo čini gospodarstvom - zgrade sa starim alatima koji su u prošlim vremenima olakšavali težak život radišnog slavonskog seljaka; stari slavonski đeram; veliki vrt sa raznovrsnom ponudom voća i povrća, a jedinstven doživljaj gostima donosi vožnja kolima i sanjkama, organizacija lova, gađanje lukom i strijelom te dječje edukativne igre.